skip to Main Content
PLUS PŮJČKA
Plus půjčka bez registru do 8.000 Kč.
až 8 000 Kč
 • Bez kontrol registrů
 • Bez potvrzení o příjmu
 • Peníze už do 5 minut
Zaplo půjčka
Zaplo půjčka ihned.
až 30 000 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Bez doložení příjmu
 • Vyřízení do 30 minut
Via SMS půjčka
Rychlá půjčka před výplatou od Via SMS.
až 30 000 Kč
 • Půjčka pro každého
 • První zdarma
 • Peníze ihned na účtu

Půjčka zdarma – bez poplatků a bez úroků

Ať už potřebujete hotovost, abyste se mohli chopit jedinečné příležitosti nebo hledáte pomocnou ruku, abyste vyšli s penězi do příští výplaty, první půjčka zdarma je perfektním řešením. Využijte lákavé nabídky a zažádejte si o bezúročnou půjčku ještě dnes.

TIP: Spolehlivá půjčka Cofidis vám poskytne až 500 000 Kč

U nebankovní půjčky Cofidis si můžete vypůjčit od 40 000 až do 500 000 Kč s úrokem od 6,9%.

Kdybyste měli možnost právě teď dosáhnout dlouho odkládaného snu, chopili byste se šance, nebo byste dovolili někomu jinému, aby se stal překážkou na vaší cestě? Odpovězte si zodpovědně sami. My věříme, že si každý zaslouží spokojený život a má nárok říci ano příležitostem, na nichž nejvíce záleží. Život je příliš krátký, proto je třeba žít ho naplno, a proto vám také chceme představit možnost půjčit si zdarma – půjčit si bez úročně.

Váš čas přichází nyní!

Představte si, že jste zaslali životopis do společnosti svých snů a jste pozvaní na pohovor. Předtím, než vás do nové práce přijmou chtějí, abyste se viděli s týmem a poznali jste navzájem, zda si budete rozumět. Cítíte nervy? Vzrušení? Jedná se o pracovní místo, o kterém jste vždycky snili.

Problém je, že se společnost nachází na druhém konci republiky, což jste samozřejmě věděli už když jste posílali životopis. Vzdálenost a případné stěhování pro vás nikdy nebyly problémem. Jste dokonce přesvědčení, že byste pro podobnou příležitost cestovali i na druhý konec světa. Je tu však malý háček. Váš budoucí zaměstnavatel chce, abyste se s ním okamžitě setkali, vy ale máte málo prostředků na účtu a další dva týdny se výplaty nedočkáte. Co budete dělat? V takové chvíli byste pravděpodobně ocenili půjčku ihned na účet a nejlépe zdarma.

Půjčka na cokoliv

Nenechte si protéct příležitost mezi prsty

Je smutnou pravdou, že právě dostupnost finančních prostředků je často rozdílem mezi tím, zda se váš sen stane skutečností a dosáhnete objevení pomyslné Ameriky anebo ztroskotáte dříve, než vaše loď vůbec vypluje z přístavu.

Například k vybudování funkčního online businessu v dnešní době stačí i několik desítek tisíc korun, pokud máte ten správný nápad a zápal pro věc. Nedostatek peněz je však často důvodem, proč jste nuceni zůstávat ve stávajícím zaměstnání, které vás vůbec nenaplňuje. Smutné je, že na krátkodobou půjčku dnes už dosáhne téměř každý, ne každý je o této možnosti informován. Co všechno byste byli ochotni obětovat, aby se vaše sny staly realitou? Jakou cenu jste ochotni zaplatit za své sny? Třeba nebudete muset zaplatit ani korunu navíc.

Půjčky zdarma v kostce:

Představte si, že celá řada společností nabízí svým novým zákazníkům první půjčku zdarma. Půjčku, která je oproštěná od jakýchkoliv poplatků a úroků. Za svou první mikropůjčku tak nemusíte zaplatit ani korunu navíc. Stačí, když ji splatíte včas, což ve většině případů znamená ve lhůtě jednoho měsíce.

Co kdybychom vám teď řekli, že můžete bezúročně získat až 100 000 Kč? Protože podobnou půjčku nabízí hned několik společností (v rámci konkurenčního boje se snaží přilákat nové zákazníky), můžete si postupem času půjčit bezúročně i několik desítek tisíc korun. Finanční prostředky navíc získáte velmi snadno a rychle. Bezúročné půjčky tak mohou být tím správným motorem, který dá konečně věci do pohybu.

Bezúročné půjčky poskytují věrohodné nebankovní společnosti, které mají osvědčení ČNB, většina z nich působí na českém území již řadu let. A vy si můžete vybrat z celé nabídky nebankovních půjček prostřednictvím našeho srovnávače. Máte tak možnost na jednom místě postupně využít všechny půjčky zdarma, které český trh nabízí.

Jednoduše podejte žádost a celou transakci dokončete prostřednictvím našeho elegantního a snadno použitelného formuláře. Rozhodnutí o schválení půjčky se dozvíte běhen pár minut. Žádost o půjčku je navíc nezávazná a zcela zdarma. Rovněž můžete počítat se stoprocentní důvěryhodností, s vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s aktuálními přísnými zákony o GDPR. Příjemné také je, že můžete požadovaný finanční obnos získat už do hodiny.

Jste kvalifikovaným žadatelem o bezúročnou půjčku?

Většina společností má na žadatele obecně stejné požadavky a nejsou nijak přísné. Zpravidla si můžete první půjčku zdarma zřídit i bez prokazování příjmů nebo dokládání účelu půjčky.

 • Starší 18 let
 • Státní občanství České republiky
 • Fungující mobilní telefon a email
 • Číslo bankovního účtu

Pokud je vám nakonec půjčka schválena a vy se dočkáte vysněné hotovosti, je třeba splatit celou částku v termínu (do data splatnosti). Následně můžete mít radost z toho, že jste na úrocích ani poplatcích nezaplatili ani korunu.

Na co můžete půjčku zdarma využít?

Bezúročné půjčky mohou být právě tím klíčem, který potřebujete k odemknutí dveří k atraktivní příležitosti, jako je nákup jízdenky na vlak na poslední chvíli, abyste stihli pohovor na druhém konci ČR.

Online půjčky mohou být také užitečné například při plánování velkého svatebního dne – za pronájem místa, platbu za stravování, rozeslání všech pozvánek, zaplacení zálohy za fotografa nebo hudebníky. Jedna z mnoha bezplatných půjček může váš momentální problém vyřešit.

Krátkodobé půjčky zdarma mohou přinést úlevu také v případě neočekávaných zdravotních lapálií. Představte si například, že vás v neděli večer chytne zub a bolest už je k nevydržení. Ve chvíli, když už nepříjemné pocity nemůžete ignorovat musíte vyhledat zubní pohotovost. Chybějící hotovost před výplatou by neměla být důvodem, proč se nemůžete zbavit bolesti.

Získejte potřebné finance rychle!

Naše heslo zní: „v jednoduchosti je síla“. Proto je náš proces žádosti o půjčku rychlý, jednoduchý a bezpečný – žádné papíry, potvrzování příjmů, žádné čekání ve frontě.

Vyplňte online žádost a nabídky půjčky zdarma se dočkáte během několika minut. Kladné odpovědi se navíc dočká drtivá většina žadatelů. Jednoduše potvrdíte svůj souhlas s navrženou délkou splácení a půjčka je obratem převedena na váš bankovní účet.

Co vás nejčastěji zajímá

Kolik si mohu zdarma půjčit?

Částka, kterou si můžete půjčit od jednotlivých společností se mírně liší. Nabízeny jsou první půjčky zdarma s úvěrovým rámcem do 16 000 Kč.

Mohu si sjednat více než jednu bezúročnou půjčku?

Současně si můžete sjednat počet bezúročných půjček dle libosti. V rámci naší politiky odpovědného půjčování však nedoporučujeme více než jednu půjčku, abyste ji byli schopni bez problémů splatit.

Jak vysoké jsou poplatky za sjednání půjčky zdarma? A co případné prodloužení splatnosti?

Sjednání, vedení i splácení půjčky je oproštěno od jakýchkoliv poplatků. V případě, že si chcete nechat splatnost prodloužit, musíte už počítat s jednorázovým poplatkem, ve výši desítek procent z výše úvěru.

Jak dlouho trvá, než dostanu peníze?

Jakmile přijmete podmínky elektronické smlouvy o půjčce, je žádost okamžitě zpracovaná a peníze odesílané na účet. Obecně platí, že pokud využíváte bankovní účet nějaké významné banky, peněz se dočkáte už do hodiny od podání žádosti.

Bude nahlíženo do mé úvěrové historie?

Ano, ze zákona se nahlížet musí. U mikroúvěrů však zpravidla ani záznamy v registru dlužníků staršího data nejsou problém.

Typy nebankovních půjček

Půjčky ihned na účet

Sjednejte si půjčky NONSTOP a peníze obdržíte během chvíle na svůj bankovní účet.

Rychlá půjčka do 70 000 Kč

Rychlá půjčka od 1 000 – 70 000 Kč. Peníze na účtě už do 10 minut. Splatnost až 12 měsíců.

Půjčka na směnku ještě dnes

Nebankovní půjčky bez registru od soukromých investorů. Aktuální nabídka půjček na směnku.

Back To Top