skip to Main Content

Plánujete si postavit vlastní rodinný domek? Chcete nějaký koupit nebo už máte vyhlídnutý byt, ve kterém chcete bydlet? Pak se pravděpodobně neobejdete bez hypotečního úvěru. Bydlení dneska není nic levného, a tak většina lidí potřebuje půjčku, kterou ho zafinancuje. O hypoteční úvěr můžete žádat u banky i u nebankovní finanční společnosti, která vám mnohdy nabídne zajímavější podmínky. Splatnost vaší nebankovní hypotéky může činit až 40 let – tato doba je individuální a závisí na vašem věku.

Nebankovní hypotéka za výhodných podmínek

Získat dnes nebankovní hypotéku za příznivých podmínek by neměl být problém. Vyberte si solidní společnost, se kterou mají další klienti dobré zkušenosti – udělejte si průzkum třeba ve svém okolí nebo na internetu. Před sjednáním hypotéky chtějte vědět, kolik si můžete půjčit, na kolik let a za jaký úrok. Důležitá pro vás bude i výše splátky, kterou budete každý měsíc odvádět. Jestliže budete nebankovní hypotéku fixovat, na konci její fixace ji můžete převést třeba k jiné společnosti nebo naopak, k vybrané finanční společnosti převést hypotéku, o kterou jste požádali jinde.

Specialita jménem americká hypotéka

V současnosti jsou hojně diskutovaným tématem také americké hypotéky. Nejedná se o nic jiného než o neúčelové půjčky, které se zajišťují nemovitostí. Jejich hlavní výhodou je, že mohou sahat až do milionů korun. Není tedy problém získat takto zajímavou půjčku na vybavení své domácnosti nebo na nový automobil, a to aniž byste museli dokládat její čerpání. I splatnost, která trvá třeba 20 nebo 30 let, je příznivá, protože měsíčně můžete splácet opravdu minimální finanční částku.

Back To Top