skip to Main Content

Půjčka na směnku není ani dnes žádná rarita. Získejte výhodnou půjčku proto, že ji zajistíte tímto cenným papírem. Na poskytování půjček na směnku se zaměřují nejen nebankovní společnosti, ale také soukromé osoby, které vám mnohdy mohou nabídnout velmi výhodné podmínky. Vy jim totiž směnkou zajistíte, že svůj závazek opravdu uhradíte. Jakmile byste úhradu neprovedli, můžete snadněji skončit v exekuci. Půjčky na směnku jsou více flexibilní a poskytované téměř okamžitě.

Výhody půjčky na směnku

Jaké jsou výhody této půjčky? Půjčka na směnku je zajímavá především z pohledu věřitele, který zde má větší jistotu, že mu dlužník zaplatí. Zajistit půjčku směnkou je srovnatelné s tím, jako když ji zajistíte třeba nemovitostí nebo jiným svým majetkem. Jestliže si jste jisti, že půjčku dokážete uhradit včas, do žádného rizika nevstupujete. Z pohledu splácení a potenciální exekuce jsou půjčky na směnku srovnatelná s obyčejnými půjčkami. Každou svou půjčku totiž musíte splatit, jinak vám hrozí vážné problémy.

Dosáhnete na zajímavější podmínky

Tím, že předložíte směnku, můžete dosáhnout na zajímavější parametry své půjčky. Jedním z nich je například úrok – mnoho soukromých osob i nebankovních společností vám při zajištění půjčí velmi výhodně. Dále můžete peníze získat okamžitě, a to v hotovosti nebo bankovním převodem. Výjimečné nejsou ani výplaty půjček na ruku. Domluvíte se na individuálních podmínkách splácení, protože každá půjčka na směnku je svým způsobem unikátní. Půjčku na směnku můžete splatit buď k jednomu konkrétnímu dni nebo ji odvádět v pravidelných měsíčních splátkách.

Back To Top