skip to Main Content

Potřebujete půjčit na nové auto, na vybavení své domácnosti nebo vám chybí jen pár tisíc do výplaty? Sjednejte si nebankovní půjčku, u které si můžete výši částky nastavit individuálně. Taková půjčka se plně přizpůsobí vašim potřebám i možnostem splácení. Kromě výše částky je samozřejmě důležitá i splatnost půjčky, která může být v týdnech, měsících nebo v letech. Domluvte si u vybrané finanční společnosti podmínky, které budou oběma stranám vyhovovat. Nedovolte, aby vás půjčka během splácení nějak limitovala.

Oblíbené finské půjčky a spotřebitelské úvěry

Neúčelové půjčky patří jednoznačně k těm nejoblíbenějším. Jejich peníze totiž můžete čerpat na cokoliv, aniž byste museli dokládat faktury nebo jiné doklady, které by potvrdily vyčerpání finanční částky. Finské půjčky neboli mikropůjčky tvoří standardní nabídku nebankovních finančních společností. Poskytují se obvykle do částky 20 000 Kč. Jsou známé jako půjčky do výplaty a jejich výše se vám může u vybrané finanční společnosti průběžně navyšovat. V případě spotřebitelských úvěrů můžete čerpat desetitisíce až statisíce korun. Zatímco finskou půjčku splatíte jednorázově, u spotřebitelských úvěrů je běžné průběžné splácení.

Půjčky zajištěné nemovitostí a kreditní karty

I u nebankovní finanční společnosti si můžete sjednat výhodnou kreditní kartu, kterou budete moci platit své nákupy tehdy, když vám dojdou peníze na běžném účtě. Jestliže svou útratu brzy vrátíte, na úrocích zaplatíte opravdové minimum. Velké oblibě se dnes těší i nebankovní hypotéky – půjčky zajištěné nemovitostí. Můžete je využít nejen k financování bytu nebo rodinného domku, ale také na větší neúčelové nákupy. Takto si můžete půjčit i miliony korun.

Back To Top