skip to Main Content
Rychlá půjčka ViaSMS
Online i SMS půjčka do 30 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
viasms-obrazek
Základní informace
Výše půjčky od 100 do 30 000 Kč
První půjčka do 8 000 Kč zdarma
Splatnost půjčky 7 až 30 dní
Peníze za 15 minut na účtu
Hlavní výhody
Neúčelové čerpání prostředků
Pohodlné vyřízení online z domova
Bez ručitele i zástavy
Individuální prodloužení splatnosti
Podmínky
Pro osoby ve věku od 20 do 68 let
Vlastní mobilní telefon
Nutný vlastní běžný účet
Do 4 999 Kč není nutný podpis smlouvy

MALÁ PŮJČKA VIASMS

Půjčka od ViaSMS je zajímavým řešením pro každého, komu se nedaří uspět s žádostí o finanční prostředky ve své bance. Finanční společnost nabízí individuální půjčku každému, kdo se rozhodne požádat.

Pro nové zájemce je sice připravena pouze částka v maximální výši 8 000 Kč. Tuto půjčku ale získáte zcela bez poplatků a úroků. Navíc ji můžete čerpat na výdaje libovolného charakteru.

Pokud se zařadíte mezi stálé klienty finanční společnosti, tak zde na vás čekají půjčky v maximální výši až 30 000 Kč, což je výrazně větší rozpočet. Splatnost půjčky je jednorázová a probíhá nejdéle za 30 dnů od vyřízení žádosti. Peníze samozřejmě můžete splatit i předčasně a nemusíte se obávat žádných poplatků.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

ViaSMS půjčku na vaše výdaje

Ať už se rozhodnete o půjčku požádat online nebo přes SMS, tak obě řešení jsou vítaná. Půjčka online je o něco jednodušší, protože snáze vyplníte výši finančních prostředků, dobu splatnosti i údaje o své osobě. Jedná se o malou půjčku, kterou klienti velmi rádi využívají jako půjčku před výplatou. Pokud vám tedy chybí peníze na nejnutnější výdaje a do výplaty ještě zbývá několik dní, určitě budete s ViaSMS půjčkou velice spokojeni.

Při jejím schvalování se nenahlíží do registrů dlužníků nebo není požadováno žádné další ručení. Půjčka se proto na míru přizpůsobí vašim požadavkům a snadno ji získáte i tehdy, když se vám s žádostí v bance nedaří uspět. Potěší i problémové klienty.
Proč si sjednat ViaSMS půjčku:

  • Peníze získáte i bez nahlížení do registrů dlužníků
  • Žádost o půjčku si vyřídíte online nebo přes SMS
  • Peníze můžete neúčelově čerpat na cokoliv
  • Nepotřebujete žádného ručitele ani spoludlužníka

Pro nové klienty zdarma

Jestliže o půjčku u ViaSMS požádáte jako nový klient finanční společnosti, tak dosáhnete na prostředky ve výši až 8 000 Kč a tuto půjčku budete moci navíc využít bez poplatků a úroků.

TIP: Další půjčky zdarma zde →

Rychlé sjednání půjčky

Půjčka ViaSMS vyniká opravdu rychlým poskytnutím finančních prostředků. To znamená, že o ni dnes požádáte a hned zítra můžete mít peníze na svém běžném účtě. Jiným způsobem se půjčka ani nevyplácí.

Stačí si tedy vybrat částku, k ní dobu splatnosti a žádost odeslat. Také v ní musíte vyplnit své osobní a kontaktní údaje. O schválení půjčky budete pak neprodleně informování.

Aby byla žádost o půjčku schválena, musíte být ve věku od 20 do 68 a také se vyžaduje pobírání pravidelného příjmu. Jedině z něj totiž můžete svůj závazek včas uhradit. Půjčka je proto vhodná pro všechny pracující, s oblibou ji ale využívají také ženy na mateřské dovolené nebo občané v důchodu.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Vyplníte žádost o finanční prostředky
  • Počkáte na schválení žádosti o peníze
  • Vypůjčenou částku obdržíte do 15 minut na účet
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top