skip to Main Content

Nebankovní půjčky se vyplatí z mnoha důvodů. Neuspěli jste s žádostí o půjčku ve své bance? Přemýšlíte, že se obrátíte na nebankovní společnost? Rozhodně se nemáte čeho bát. Pokud svou sjednanou půjčku budete řádně splácet, žádné riziko vymáhání nebo exekuce majetku vám nehrozí. Jaké jsou tedy hlavní výhody nebankovních půjček? Proč jsou tyto půjčky tak oblíbené mezi pracujícími, studujícími, seniory i maminkami na mateřské dovolené?

V nebankovní společnosti půjčí i vám

U nebankovní finanční společnosti získáte peníze snadněji než v bance. Nemusíte zde předkládat žádná potvrzení nebo formuláře. V nabídce půjček najdete i ty, ke kterým není potřeba doložit svůj příjem nebo půjčky, u kterých se neřeší záznamy v registrech dlužníků, co mohou být i roky staré. Některé společnosti nabízejí půjčky jen na předložení občanského průkazu, jiné se i bez tohoto dokladu totožnosti obejdou. Při žádosti o půjčku stačí zadat pouze jeho číslo. Vyřízení nebankovní půjčky vám tak zabere jen pár minut.

Rychlost sjednání

Nebankovní půjčku si sjednáte za 10 minut, z toho vám 5 minut bude trvat vyplnění žádosti a dalších 5 minut zabere její schválení. O půjčku požádáte ze svého domova, nemusíte tedy chodit nikam na pobočku, čímž ušetříte spoustu času i peněz. Výplatu půjčky si můžete sjednat bankovním převodem nebo v hotovosti. Oba způsoby jsou mezi klienty oblíbené. V případě hotovosti preferujte, když vám peníze může předat obchodní zástupce na ruku. Je to mnohem rychlejší než platba složenkou.

Back To Top