skip to Main Content

Požádejte o výhodnou nebankovní půjčky ještě dnes. Že nevíte jak na to? Nevadí, my vám rádi poradíme. Většinu nebankovních půjček si můžete sjednat online. Usednete ke svému počítači nebo vezmete do ruky chytrý mobilní telefon s přístupem na internet a pustíte se do podání žádosti. Svou první žádost tak vyřídíte už za 5 minut. Pokud ale žádáte opakovaně, věřte, že tento proces ještě více urychlíte. Alternativou k online žádosti je žádost přes SMS nebo osobní vyřízení na pobočce finanční společnosti.Jednoduchá a rychlá online žádost

To, že můžete žádost o nebankovní půjčky podat online, je hlavní výhodou finančních společností. Jen málokdo má tolik času, aby mohl chodit do banky a tam sepisovat všechny možné dokumenty. Většina lidí přijde večer z práce, poklidí, uvaří a přichystá se na druhý pracovní den. Pokud už máte čas, je určitě lepší jej věnovat svým zájmům než ho trávit zařizováním ve městě. Žádost o půjčku můžete podat jak v pracovní den, tak i o víkendu. Některé společnosti schvalují non-stop.

Co si připravit k žádosti o nebankovní půjčku

Podmínky nebankovních společností jsou velmi rozmanité. Mikropůjčku často získáte zcela bez dokladů a dokumentů. Postačí vám jméno, příjmení a kontakt. Některé společnosti vyžadují ještě číslo občanského průkazu, případně jeho kopii. Pokud se požaduje výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o výši měsíčního příjmu, většinou postačí doložení v kopii. Nic jiného ke své žádosti pravděpodobně potřebovat nebudete. Veškeré dokumenty vám od finanční společnosti přijdou poštou. Nemusíte tak nikam chodit a zbytečně ztrácet svůj čas.

Back To Top