skip to Main Content
Nebankovní COOL MONEY půjčka
Střednědobá půjčka až na 300 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
COOL CREDIT půjčka až 250 000 Kč.
Základní informace
Výše půjčky od 10 000 do 300 000 Kč
Individuální doba splatnosti půjčky
Peníze na účet bez čekání
Neúčelové čerpání prostředků
Hlavní výhody
Flexibilní výše půjčky i doba splatnosti
Půjčka i pro problémové klienty
Bez prokazování výše příjmu
Bez ručitele či spoludlužníka
Podmínky
Pouze pro žadatele starší 18 let
Vyžaduje se české občanství
Musíte vlastnit běžný účet
Nutné pobírat pravidelné příjmy

FLEXIBILNÍ COOL MONEY PŮJČKA

Půjčka od COOL MONEY má mnoho předností, pro které je velmi oblíbená i mezi problematickými klienty. Ačkoliv se vyžaduje pravidelný příjem, abyste svou půjčku mohli pohodlně splatit, není určena výhradně pro zaměstnance či podnikatele.

Mohou ji čerpat také maminky na mateřské dovolené, žadatelé ve starobním nebo v invalidním důchodu či studenti, kteří mají nějaký přivýdělek. Maximální částka, kterou zde získáte, činí až 300 000 Kč. Takovou půjčku pak můžete využít neúčelově na své libovolné výdaje.

Vše si navíc vyřídíte na vlastní zodpovědnost a půjčka tak bude maximálně diskrétní. Minimálně ji čerpáte ve výši 4 000 Kč a lze ji proto využít jako stále velmi oblíbenou mikropůjčku na urgentní výdaje.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Důležité informace o COOL MONEY půjčce

S touto půjčkou pohodlně vyřešíte své finanční problémy. Peníze ve výši 300 000 Kč můžete využít třeba na koupi nového vozu nebo na vybavení své domácnosti. Půjčka je také vhodná jako investice na dovolenou i do mnoha jiných oblastí. Disponuje okamžitým vyřízením, takže již během jediného dne zjistíte, zda bude vaše žádost o půjčku schválena a jaké budou další kroky.

Díky flexibilitě požádáte přesně o takovou částku, jakou potřebujete. Nemusíte čerpat ani o korunu více či méně. Neprokazujete své příjmy, ale rozhodně byste měli nějaké pobírat, aby pro vás nebylo splacení půjčky problematické. Jelikož je diskrétní, nemusí se o ní nikdo z vašeho okolí dozvědět.

Hlavní přednosti COOL MONEY půjčky:

  • Diskrétní poskytnutí prostředků převodem na účet
  • Nemusíte dokládat pravidelné příjmy
  • O půjčku může žádat každý, do je starší 18 let
  • Za flexibilních podmínek získáte až 300 000 Kč

Půjčka bez skrytých poplatků

Sjednání této nebankovní půjčky je velice pohodlné, jelikož s ní nesouvisejí žádné další poplatky.

Jak na rychlé vyřízení půjčky

Sjednáním půjčky nikdo nechce trávit zbytečně mnoho času. Proto je skvělé, že COOL MONEY půjčka disponuje online vyřízením žádosti. To znamená, že vyplníte částku, dobu splatnosti a své osobní a kontaktní údaje. Následně žádost o půjčku odešlete a čekáte na její schválení, které proběhne za okamžik.

Půjčit si zde můžete libovolnou částku, která pokryje vaše finanční potřeby. Poskytovatel má pouze několik základních podmínek a ty byste měli splnit.

Půjčka nebude poskytnuta nikomu, kdo je mladší 18 let a nemá české občanství. Sjednání půjčky se samozřejmě ošetřuje podpisem smlouvy. Tu si můžete předtím v klidu pročíst.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Vyplníte nezávaznou žádost o půjčku
  • Počkáte na schválení částky a doby splatnosti
  • Necháte si peníze vyplatit na svůj běžný účet
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top