skip to Main Content

Rádi byste si sjednali půjčku na bydlení, ale nevíte, na koho se svou žádostí o peníze obrátit? V tomto případě můžete využít nabídek od bank i od soukromých finančních společností, které poskytují také velmi zajímavé finanční produkty. Půjčky na bydlení se běžně označují jako hypoteční úvěry nebo zkráceně hypotéky. Bez půjčky na bydlení se dnes nikdo, kdo si zařizuje vlastní dům nebo byt, neobejde.

Jak vysokou částku si vypůjčit

Částka, kterou si můžete vypůjčit, je dána velmi širokým rozmezím. Někoho koupě bytu, domu nebo jeho výstavba vyjde na 1 000 000 Kč, jiný musí investovat dvakrát, třikrát nebo i čtyřikrát více. V tomto ohledu si své budoucí bydlení dobře promyslete, čím více si půjčíte, tím více budete měsíčně splácet. Rovněž se vám výrazně prodlouží doba splácení, a to třeba až na 40 let. Záleží samozřejmě i na vašem věku a na tom, na jak dlouho vám věřitel půjčku poskytne.

Výhodný hypoteční úvěr od finanční společnosti

Výhodnější půjčky na bydlení nabízejí soukromé finanční společnosti. V bance často musíte splnit celou řadu požadavků a ne každý klient je toho schopný. Finanční společnosti nabízejí o poznání flexibilnější podmínky, do kterých není problém se se svými možnostmi vejít. Jestliže máte nemovitost, kterou můžete nabídnout k zástavě, ale nechcete do ní peníze investovat, můžete využít takzvanou americkou nebankovní hypotéku, tedy neúčelovou půjčku zajištěnou nemovitostí.

Vypůjčte si ještě dnes

Vypůjčte si peníze ještě dnes, pokud žádost o půjčku podáte teď, výrazně si tím zkrátíte dobu, po kterou budete muset čekat na peníze. V případě nebankovní půjčky na bydlení můžete žádost obvykle podat online. Jestliže je potřeba něco doložit nebo prokázat, obvykle stačí nutné dokumenty poslat poštou nebo odevzdat přímo na pobočce. Schválení půjčky na bydlení je o něco náročnější než schvalovací proces u mikropůjčky. I tak ale není těžké získat peníze.

Back To Top