skip to Main Content
Krátkodobá půjčka Zaplo
Výhodná půjčka až na 30 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Půjčka Zaplo ihned
Základní informace
Výše půjčky od 1 000 do 30 000 Kč
Půjčka až 16 000 Kč pro nové klienty
Splatnost od 7 do 30 dnů
Schválení ihned po podání žádosti
Hlavní výhody
Nonstop půjčka s online vyřízením
Nepotřebujete zástavu ani ručitele
Nedokládá se účel čerpání
Podmínky
Pouze pro fyzické osoby od 18 let
Vyžaduje se české občanství
Vhodné je vlastnit běžný účet
Požaduje se bezdlužnost žadatele
Láďa Hruška doporučuje půjčku od Zaplo.cz.

KOMFORTNÍ PŮJČKA ZAPLO

Zaplo patří mezi prověřené poskytovatele nebankovních půjček a svým klientům je nabízí za velmi výhodných podmínek. Půjčka Zaplo se stala vítězem finparády v kategorii mikropůjček za rok 2015, což vás také může přesvědčit o její kvalitě.

Pro nové žadatele je připravena částka v maximální výši 16 000 Kč. S počtem splacených půjček bude však váš finanční limit průběžně navyšován, a to až na částku 30 000 Kč, která představuje maximální hranici – tedy částku k vypůjčení.

Doba splatnosti činí od 7 do 30 dnů. Jestliže ale v této době nestihnete svůj závazek uhradit, nic se neděje. Máte zde totiž možnost odložení své splátky, a to o 7, 14 nebo 30 dnů. Tato služba je samozřejmě navíc zpoplatněna.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Recenze půjčky Zaplo

Půjčka Zaplo se řadí mezi nejlepší nebankovní půjčky a využilo ji již mnoho spokojených klientů, kteří potřebovali nutně peníze na úhradu svých závazků. Půjčku Zaplo využijete například jako půjčku před výplatou, pokud ve své bance s žádostí o krátkodobé vypůjčení finančních prostředků neuspějete. Peníze se standardně vyplácejí na běžný účet žadatele, který by měl být vedený u některé z českých bank.

Nově také můžete půjčku Zaplo čerpat v hotovosti v síti prodejen GECO. To znamená, že nemusíte vlastnit běžný účet, aby vám půjčka byla vyplacena. Jedná se o malou a výhodnou mikropůjčku, kterou získáte například bez doložení pravidelného příjmu nebo bez nutnosti ručitele či spoludlužníka.
Hlavní přednosti půjčky Zaplo

  • Nedokládáte své pravidelné příjmy
  • Nepotřebujete zástavu ani ručitele
  • Finanční prostředky čerpáte bez doložení účelu
  • S půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky

První půjčka zcela zdarma

Jelikož vše pohodlně zařídíte ze svého domova, tak je sjednání půjčky Zaplo velmi jednoduché. Stačí si zvolit částku, jakou si chcete vypůjčit, a datum, do něhož jste schopni prostředky vrátit zpět poskytovateli.

Téměř ihned po odeslání žádosti (zpravidla jen do několika minut) dochází ke schválení půjčky, která vám bude poté vyplacena na běžný účet. Nově si peníze můžete také vyzvednout na některé z prodejen GECO.

Na žadatele se nekladou žádné náročné podmínky. Musíte být samozřejmě starší 18 let a mít české občanství. Také byste měli pobírat pravidelný příjem, abyste zvládli půjčku pohodlně splatit. Jeho doložení po vás ale u poskytovatele nebude požadováno. Vyžaduje se však bezdlužnost vůči jiným finančním institucím.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Zvolíte si částku a dobu splatnosti půjčky
  • Odešlete žádost o půjčku
  • Počkáte na její schválení a vyplacení částky na účet
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top