skip to Main Content
Spolehlivá půjčka Provident
Hotovostní půjčka až do 130 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
provident
Základní informace
Výše půjčky od 3 000 do 130 000 Kč
Splatnost půjčky od 3 až do 36 měsíců
Výběr mezi týdenními nebo měsíčními splátkami
Čerpání v hotovosti nebo na účet
Hlavní výhody
Online podání žádosti
Čerpání finančních prostředků na cokoliv
Do 48 hodin peníze na ruku
Nevyžaduje se ručitel ani zástava
Podmínky
Pouze pro fyzické osoby ve věku nad 18 let
Vyžaduje se trvalý pobyt na území ČR
Připravte si svůj občanský průkaz
Potřeba doklad o výši příjmu

FLEXIBILNÍ PŮJČKA PROVIDENT

Provident je známým poskytovatelem nebankovních úvěrů a má na českém trhu silné postavení, jelikož již stovky žadatelů využili jeho profesionálních služeb v této oblasti.

Aktuálně nabízí střednědobé úvěry s výší až do 130 000 Kč. Minimální výše prostředků činí pouze 3 000 Kč, takže lze tento úvěr využít i jako stále populární mikropůjčku. Výhodou u Providentu je flexibilní doba splatnosti půjčky, která může být odváděna buď v týdenních nebo v měsíčních splátkách – záleží pouze na vás, jaké splátky vám více vyhovují.

Dále si peníze můžete nechat poslat na účet nebo je převzít v hotovosti od obchodního zástupce. Právě výplata hotovosti zde vychází výhodněji, jelikož peníze budete mít k dispozici už do 48 hodin.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Recenze a zkušenosti s Provident půjčkou

Půjčky Provident jsou mezi žadateli velmi oblíbené, a to především díky pružnému schvalovacímu procesu. Hotovost zde tedy získáte už do druhého dne, a to i během víkendu. Jedná se o nonstop půjčku, na jejíž schválení nemusíte čekat dlouhou dobu. Pokud je vám přece jenom příjemnější výplata peněz na účet, tak budete muset nejprve zaslat všechny nebytné dokumenty, což může získání půjčky mírně prodloužit. Během 13 dnů od podání žádosti ale budete mít své peníze určitě k dispozici.

U půjčky Provident oceníte také to, že s jejím sjednáním nesouvisejí žádné skryté poplatky, nebo že její čerpání probíhá neúčelově. Jak tedy s penězi naložíte, to už záleží pouze na vašich individuálních potřebách.
V čem je výhodná půjčka Provident:

  • Čerpání prostředků probíhá vždy neúčelově
  • Peníze můžete čerpat do druhého dne v hotovosti nebo na účet
  • Nepotřebujete žádného ručitele, spoludlužníka ani zástavu
  • S čerpáním nesouvisejí žádné skryté poplatky

Jednoduchá a transparentní smlouva

Při půjčce od Provident vždy podepisujete úvěrovou smlouvu a můžete si proto být jisti čestnými úmysly poskytovatele. Podpis smlouvy v den převzetí hotovosti výrazně urychlí celý proces.

Jak si vyřídit půjčku

Stejně jako u jiných nebankovních půjček, tak i zde je vyřízení velmi jednoduché, obzvlášť pokud se rozhodnete čerpat peníze v hotovosti a převzít je tedy osobně od obchodního zástupce.

Společnost Provident disponuje celou sítí obchodních zástupců, kteří vás jsou ochotni navštívit i během víkendu. Obecně stačí vyplnit žádost o půjčku a v ní zadat, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Informaci o schválení žádosti se dozvíte bez zbytečného prodlení a hned poté můžete čerpat.

Aby vám byla půjčka poskytnuta, musíte být starší 18 let a mít trvalý pobyt v Čechách. K žádosti si též připravte svůj občanský průkaz a také doklad o příjmu, který je velice důležitý pro získání půjčky za výhodných podmínek.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Zvolíte si částku a dobu splatnosti
  • Odešlete žádost a počkáte na její schválení
  • Peníze si necháte zaslat na účet nebo vyplatit v hotovosti
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top