skip to Main Content

Flexibilní půjčka Cofidis

Nebankovní půjčka až do 1 000 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Cofidis půjčka
Základní informace
Půjčka od 20 000 do 1 000 000 Kč
Splatnost půjčky až 120 měsíců
Neúčelové čerpání
Možnost žádat i s partnerem
Hlavní výhody
Žádné skryté poplatky
Bez zástavy a ručitele
Online podání žádosti
Možnost sjednání pojištění úvěru
Podmínky
Pro fyzické osoby od 18 let
Nutné pobírat doložitelný příjem
Vlastní běžný účet
Trvalé bydliště v ČR

Oblíbená nebankovní půjčka Cofidis

Cofidis je soukromá finanční společnost, která se zaměřuje na poskytování nebankovních úvěrů. Výhodnou půjčku zde získáte na částku až 1 000 000 Kč a požádat můžete sami s manželem/manželkou či s partnerem/partnerkou.

Pro všechny zájemce o finanční prostředky jsou zde připraveny velmi atraktivní podmínky pro čerpání půjčky. Toto čerpání zpravidla probíhá neúčelově a peníze tedy můžete využít dle svých představ.

Díky splatnosti půjčky až 120 měsíců si stanovíte tak vysoké měsíční splátky, které příliš nezatíží váš rozpočet. Jelikož o půjčku žádáte online z pohodlí svého domova, tak se nemusíte zdržovat osobní návštěvou pobočky a vyřizováním celé řady jinak potřebné dokumentace.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Recenze půjčky od Cofidis

Společnost Cofidis je spolehlivým partnerem pro vaši budoucnost. Ať už se vám nedaří uspět s žádostí o půjčku v bance, nebo se vám nelíbí podmínky, za které vám banka úvěr nabízí, neváhejte a vyzkoušejte půjčku Cofidis zcela bez skrytých poplatků. Stačí vyplnit a odeslat online žádost. Za velmi krátkou dobu se dozvíte informace o schválení žádosti.

Půjčka Cofidis nabízí velice příznivou úrokovou sazbu a velmi nízkou RPSN. Je tak vynikající alternativou k běžnému spotřebitelskému úvěru, jehož čerpání se vám může i výrazně prodražit. Cofidis kromě nových půjček zajišťuje také možnost konsolidace. Jestliže tedy už nějaké půjčky čerpáte, nejste s nimi však spokojeni, není nic jednoduššího než přejít právě k této společnosti.

Hlavní přednosti půjčky Cofidis:

  • Získáte příznivou úrokovou sazbu
  • Neplatíte žádné poplatky navíc
  • Půjčku si kompletně sjednáte ze svého domova
  • Nepotřebujete ručitele a nemusíte říkat účel čerpání prostředků

Partnerská půjčka Cofidis je pro každého

Půjčku Cofidis můžete využít sami nebo i se svým partnerem, vstupte proto do společného života bez zbytečných starostí, tato půjčka se postará o veškeré vaše výdaje.

Jak na sjednání půjčky

Sjednání půjčky u Cofidis je hračka. Stačí splnit základní podmínky kladené společností a odeslat online žádost o peníze. V ní vyplníte požadovanou výši úvěru a dobu jeho splácení. Snadno tak i zjistíte, kolik budou činit vaše měsíční splátky. S potvrzením úrokové sazby vždy ale počkejte na informace od poskytovatele.

Abyste mohli půjčku získat, musíte dosáhnout věku alespoň 18 let. Půjčka je určena výhradně pro fyzické osoby, které mají trvalý pobyt v Čechách, jsou bez záznamu v registru dlužníků a pobírají pravidelný příjem, bez něhož čerpání půjčky rovněž není možné.

Žádost odešlete z pohodlí svého domova a v co nejrychlejším možném termínu obdržíte informace o schválení úvěru od poskytovatele.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Vyberete si půjčku na míru svým představám
  • Odešlete žádost o peníze
  • Počkáte na schválení a vyplacení půjčky na účet
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top