skip to Main Content
Rychlá Plus půjčka
Mikropůjčka do 8 000 Kč na cokoliv
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
PLUS PŮJČKA recenze
Základní informace
Výše půjčky od 500 do 8 000 Kč
Doba splatnosti až 30 dní
Okamžité schválení během 10 minut
Výplata půjčky převodem na účet
Hlavní výhody
Bez dokládání měsíčního příjmu
Bez nahlížení do registrů dlužníků
Nemusíte předkládat účel čerpání prostředků
Rychlá půjčka pro každého
Podmínky
Pro fyzické osoby od 18 do 65 let
Vyžaduje se bydliště v ČR
Nutné se prokázat občanským průkazem
Potřeba vlastnit běžný účet

NEBANKOVNÍ PLUS PŮJČKA

Jestliže potřebujete okamžitě peníze na úhradu neodkladných závazků, je Plus půjčka ideálním řešením, které příliš nezatíží váš rozpočet. Tato půjčka potěší opravdu každého, jelikož se poskytuje jenom v minimální výši, tak opravdu není těžké vypůjčené peníze splatit.

Nabízí se na částku maximálně 8 000 Kč (výše půjčky je vždy zaokrouhlena na celých 500 Kč) a doba splatnosti je jednorázová a činí nejvíce 30 dní. Během nich jsou půjčku můžete kdykoliv splatit.
Ihned při jejím sjednání budete seznámeni s úrokem a dalšími poplatky.

Hlavní výhodou u této půjčky je, že první získáte zdarma.

Pokud chcete získat Plus půjčku, stačí vyplnit jen stručný online formulář a za 10 minut už mohou být peníze na cestě na váš běžný účet.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Zkušenosti s Plus půjčkou

Klientské zkušenosti s klientskou půjčkou jsou opravdu široké, jelikož se jedná o úvěrový produkt nabízený prověřenou finanční společností, kde máte záruku bezproblémové čerpání finančních prostředků. Nepotřebujete totiž k němu žádné účtenky nebo faktury – celé čerpání probíhá bez doložení účelu. Jelikož se jedná o malou půjčku, nemusíte mít ani žádného ručitele nebo zástavu.

Je to skvělá alternativa ke kreditní kartě nebo ke kontokorentu, který si obvykle můžete sjednat ve své bance, ale za méně atraktivních podmínek. Jelikož se žádost o půjčku podává online a půjčky se schvalují již částečně automaticky, můžete o ni požádat v kteroukoliv dobu. Půjčka vám je tak k dispozici nonstop.
Proč se rozhodnout pro Plus půjčku:

  • Schválení půjčky za 10 minut
  • Nemusíte dokládat své příjmy
  • Skvěle poslouží jako půjčka před výplatou
  • Žádost se podává online a vy tak nemusíte nikam chodit

Půjčka před výplatou i pro vás

Když vám chybí peníze do výplaty, je Plus půjčka ideálním řešením, které se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Jakmile vám totiž zaměstnavatel výplatu dá, můžete půjčku předčasně splatit.

Jak požádat o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, jelikož se podává z domova. Stačí vyplnit online formulář, do něhož se uvádí jenom několik osobních a kontaktních informací, číslo občanského průkazu nebo čistý měsíční příjem.

Žádost o půjčku je vždy předběžná a finální nabídka ze strany poskytovatele nakonec může být trochu odlišná. I když ale potřebujete řešit své okamžité výdaje, můžete se právě na Plus půjčku spolehnout. K vyřízení žádosti vám stačí jenom občanský průkaz.

Samozřejmě je podmínkou, že musíte být starší 18 let a mít trvalý pobyt v Čechách. Jinak ale i když nepobíráte pravidelné příjmy nebo máte záznam v registru dlužníků, na tuto bezkonkurenční mikropůjčku dosáhnete. Po jejím splacení ji můžete klidně čerpat i opakovaně.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Zvolíte částku, jakou si chcete vypůjčit
  • Počkáte 10 minut na schválení žádosti o půjčku
  • Peníze se převedou na váš běžný účet
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top