skip to Main Content
Nebankovní SMART Půjčka
Chytrá půjčka až na 70 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
SMART půjčka online
Základní informace
Výše půjčky od 5 000 do 70 000 Kč
Doba splatnosti půjčky 13 nebo 16 měsíců
Výplata peněz v hotovosti
Neúčelové čerpání půjčky
Hlavní výhody
Online vyřízení žádosti
Bez ručitele či zástavy
Rychlé sjednání a vyplacení prostředků
Možnost refinancování
Podmínky
Půjčka pro zájemce ve věku od 18 let
pravidelný měsíční příjem
Dva doklady totožnosti
Vlastnit mobilní telefon

SNADNO DOSTUPNÁ SMART PŮJČKA

SMART Půjčka se řadí mezi krátkodobé nebankovní úvěry, které se poskytují za velice flexibilních podmínek. Jako žadatel totiž nemusíte splnit přísná kriteria, abyste se svou žádostí o peníze uspěli.

Půjčka se poskytuje na nejméně 5 000 Kč a její maximální výše činí 70 000 Kč.Oceníte možnost neúčelového čerpání, během kterého se nemusíte zdržovat s předkládáním faktur či účtenek poskytovateli.

Vybrat si můžete mezi splatností 13 nebo 16 měsíců. Zde už závisí na celkové výši půjčky a také na tom, kolik jste schopni měsíčně splácet. Jestliže půjčku rozložíte do více měsíců, tak se vaše splátky výrazně sníží. Zde si snadno zajistíte, že splácení půjčky neohrozí vaši životní úroveň.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Recenze a názory na SMART Půjčku

U SMART Půjčky může být pouze problematická nutnost doložení pravidelného příjmu. Půjčka je primárně určena pro všechny zaměstnance se stálým příjmem nebo také pro podnikatelské subjekty, které ji využijí na financování svých osobních potřeb. Dále tuto půjčku mohou čerpat důchodci, pobírající starobní nebo například invalidní důchod a je vhodná i pro ženy na mateřské dovolené.

Výhodou této půjčky rovněž je, že nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu nemovitosti. Jestliže poskytovatel zjistí, že vaše bonita není tak vysoká, abyste dosáhli sami na požadované finanční prostředky, může po vás požadovat spoludlužníka (tím se většinou stává manžel nebo manželka). Půjčku tedy získáte celkem bez problémů.
Přednosti oblíbené SMART půjčky:

  • Neúčelové čerpání na libovolné výdaje
  • Můžete využít novou půjčku nebo refinancovat stávající úvěry
  • Nepotřebujete ručení, ale ve specifických případech využijete spolužadatele
  • Celou žádost vyřídíte z domova a peníze obdržíte na ruku

Půjčka bez papírování

Velkou předností této online půjčky je, že se její vyřízení obejde bez zbytečných potvrzení, které jinak banky často vyžadují. Stačí dodat potvrzení o příjmu a občanský průkaz.

Vyřízení žádosti o půjčku

Jestliže si chcete sjednat SMART Půjčku, nejlépe učiníte podání žádosti přes internet. V této žádosti stačí vyplnit osobní a kontaktní informace. Hned poté ji odešlete a počkáte na schválení.

Žádost je schválena bez zbytečného čekání a vy se tedy rychle dozvíte, zda získáte půjčku ve výši, o jakou jste požádali. Pokud máte sami problém na částku dosáhnout, vždy připadá ještě v úvahu možnost spolužadatele.

Obecně však stačí splnit podmínku minimálního věku – 18 let – a pravidelného příjmu. Bez něj opravdu půjčku nelze získat. Výhodou je, že pro sjednání nepotřebujete bankovní účet, jelikož se peníze vyplácejí v hotovosti. Půjčka je tak maximálně diskrétní, jelikož se o ní nikdo z vašeho okolí nemusí dozvědět.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Jak to probíhá
  • Vyplníte online žádost o půjčku
  • Po mailu budete informováni o schválení žádosti
  • Obchodní zástupce vám předá půjčku v hotovosti
PŮJČIT SI IHNED
Zařazení půjčky
Back To Top