skip to Main Content
Nonstop půjčka Kredito24
Výhodná mikropůjčka až na 15 000 Kč
CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Kredito24 půjčka do výplaty
Základní informace
Výše půjčky od 1 000 do 15 000 Kč
Pro nové klienty připraveno až 5 000 Kč
Splatnost půjčky od 1 do 30 dnů
Peníze na účtu během 15 minut
Hlavní výhody
Online žádost o půjčku
Okamžité vyplacení finančních prostředků
Bez dokládání pravidelného příjmu
Bez nahlížení do registrů dlužníků
Podmínky
Pouze pro zájemce od 18 let
Vyžaduje se české občanství a trvalý pobyt v Čechách
Při žádosti se neobejdete bez běžného účtu
Nutné vlastnit též mobilní telefon

NEBANKOVNÍ PŮJČKY KREDITO24

Kredito24 patří mezi oblíbené nonstop půjčky. Jelikož se vyřizují nepřetržitě, můžete o ni požádat opravdu kdykoliv. Schválení žádostí je již částečně automatizované, takže informaci o schválení finančních prostředků obdržíte téměř ihned.

Dalších 15 minut však na peníze čekáte – jelikož je předtím potřeba ještě potvrdit vlastnictví běžného účtu, tak můžete čekat i déle. Jako nový klient zde žádáte o částku ve výši až 5 000 Kč, která bohatě stačí na úhradu každodenních nezbytných výdajů.

S každou další půjčkou se bude váš úvěrový limit postupně navyšovat, až nakonec dosáhnete na maximální částku 15 000 Kč. I tu si můžete půjčit jen na 30 dnů. Jestliže nestihnete včasné splacení, tak máte možnost jejího prodloužení.

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Nezbytné informace o půjčce Kredito24

Na půjčce Kredito24 oceníte celou řadu předností. Jedná se o typickou mikropůjčku, která je skvělou alternativou nejen k dalším nebankovním půjčkám, ale i ke kreditním kartám nebo ke kontokorentů. Jakmile půjčku jednou splatíte, můžete ihned požádat o další. To vás motivuje svůj dluh včas umořit a zbytečně si nevytvářet velké závazky.

Půjčka je navíc poskytována i bez nahlížení do registrů dlužníků. Jestliže tedy máte v některém registru záznam, tak se to na schopnosti získat půjčku Kredito24 vůbec neprojeví. Dále se nevyžaduje ani doklad o výši příjmu. Pravidelný příjem ale určitě doporučujeme pobírat, jinak byste se mohli při splácení dostat do opravdu velkých finančních problémů.
Půjčka Kredito24 a její výhody:

  • Online žádost o půjčku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Půjčku získáte i bez dokládání příjmu
  • Neřeší se ani případné záznamy v registrech dlužníků
  • Obejdete se bez ručitele, spoludlužníka či bez zástavy nemovitosti

Nonstop poskytnutí půjčky

Jakmile odešlete žádost o půjčku, odstartujete rychlý schvalovací proces, který standardně trvá jen několik minut. Půjčka vám může být převedena expresním převodem i o víkendu.

Jak požádat o svou půjčku

Žádost o půjčku se podává z domova, což je v porovnání s běžným bankovním úvěrem velmi výhodné. Pro nové žadatele, kteří půjčku Kredito24 zatím ještě nevyzkoušeli, je zde připraveno až 5 000 Kč. Stávající pak pohodlně dosáhnou i na více peněz.

K žádosti nepotřebujete téměř nic, jen chvilku svého času. Po stanovení částky a doby splatnosti žádost odešlete a jakmile je schválena, převedete 1 Kč na účet poskytovatele. Po ověření vlastnictví účtu se expresním převodem zašlou peníze k vám.

Jestliže splňujete základní podmínky pro poskytnutí půjčky (věk a trvalý pobyt), tak se nemusíte obávat, že by vaše žádost mohla být zamítnuta. U Kredito24 si budujete svou vlastní individuální bonitu.

Samozřejmě je podmínkou, že musíte být starší 18 let a mít trvalý pobyt v Čechách. Jinak ale i když nepobíráte pravidelné příjmy nebo máte záznam v registru dlužníků, na tuto bezkonkurenční mikropůjčku dosáhnete. Po jejím splacení ji můžete klidně čerpat i opakovaně.

Získejte snadno půjčku Kredito24 zde...

CHCI ZÍSKAT PŮJČKU IHNED
Back To Top